پنج شنبه, ۲۱ آذر ۱۳۹۸

ثبت نام

ناحیه کاربری

آدرس ایمیل:
رمز عبور:۱۹

تیر
۱۳۹۸
صفحه خبر: با اینکه هنوز بیش از هفت ماه به انتخابات مجلس شورای اسلامی مانده است، جنگ تبلیغاتی میان جناح‌ها مغلوبه شده و چیزی نمانده همه‌چیز را تحت‌الشعاع خود قرار دهد.
این روزها ایران ما با جنگ اقتصادی شدیدی که آمریکا بر ملت تحمیل کرده مواجه است، منطقه بشدت متشنج است. بن‌سلمان با تکیه بر دلارهای نفتی مردم عربستان برای ما شاخ و شانه می‌کشد و اروپا با سیاست نعل و میخ دنبال عافیت‌طلبی است تا نشان دهد هم برجام را می‌خواهد و هم برای پرداخت هزینه‌هایش آمادگی ندارد. در چنین شرایطی که مردم از رهگذر آن با مشکلات معیشتی و فکری مواجه هستند، حضرات اصحاب جناح‌ها با بهره‌گیری از امکانات بیت‌المال مشغول تبلیغ برای خود را قهرمان و رقیب را سازشکار جلوه دادن هستند.
فکر نکنید مجموعه‌های تلویزیونی و گزارش‌ها و خبرهای جهت‌دار و یکطرفه، فقط برای گوشمالی دادن حریف است، باور بفرمائید که هدف اصلی دست برتر پیدا کردن در انتخابات است. البته می‌دانیم که مجلس، آش دهن‌سوزی برای ملت و کشور نیست که ما غصه بخوریم مال چه جناحی می‌شود، ولی این کارها که برای تسخیر مجلس آنهم با پول و امکانات بیت‌المال می‌شود، واقعاً غصه خوردن دارد.
اگر صداوسیما در همین کارهای خودش مختصری عدالت را هم رعایت کند، حرفی نیست. مثلاً بیاید لااقل به اندازه نصف پول و امکانات و وقتی که به آن جناح اختصاص می‌دهد در اختیار جناح مقابل بگذارد تا جواب بدهد. حالا یا با فیلم، یا مناظره و یا هر برنامه دیگر. در آنصورت قدری از حجم مناقشات کم و انتخابات هم شفاف‌تر می‌شود. پدر انتخابات بسوزد که آنقدر شیرین است که حضرات جام‌جم حاضر نیستند پیشنهاد به این خوبی را قبول کنند.
ابوالحاشیه


ارسال دیدگاه
نام: ایمیل: دیدگاه: